Paežerių festivalis
Welcome at » Rugpjūčio 19 d.

Rugpjūčio 19 d.

Rugpjūčio 19 d., sekmadienį, 18.00 val. Paežerių dvaro rūmų parkas
Festivalio atidarymo koncertas
VASAROS ŽIEDAI

 

 

 

Mindaugas Rojus (baritonas)

Kamerinis ansamblis LYRA

Rita Pukelytė – Retkienė (fortepijonas)
Alina Rimaitė – Dubinskienė (smuikas)
Dainora Lizdenytė – Pazdrazdienė (fleita)

Koncerto vedėjas muzikologas Viktoras Gerulaitis

Programoje J. Strauss, I. Kalman, F. Lehar, R. Leoncavallo

 

Mindaugas Rojus kartu su ansambliu “Lyra” specialiai Paežerių dvaro festivalio atidarymo koncertui paruošė programą, kuri, kaip atlikėjas sako, atitiks įvairaus klausytojo poreikius. Nuo baroko epochos – iki šių dienų populiarios klasikos. Koncerte girdėsite žinomų operų arijas, operečių ištraukas, dainuosite kartu visiem gerai žinomas ir jau klasika tapusias vasaros žiedų dainas. Iki pasimatymo Paežerių dvaro parke!

Mindaugas Rojus (baritonas) studijavo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje chorinį dirigavimą (dėst. A. Purlienė) ir solinį dainavimą (dėst. V. Balsytė). 2001–2002 m. mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos parengiamosiose studijose (prof. V. Prudnikovo klasėje). Nuo 2004 m. studijavo Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Dainavimo katedroje (dėst. M. Gylys, E. Kaniava). 2009 m. rugsėjo – gruodžio mėn. dalyvavo LTV ir LTV World rodomame muzikiniame projekte – operos dainininkų konkurse „Triumfo arka“,buvo vienas iš žiūrovų labiausiai palaikomų dalyvių ir vienintelis iš vyrų solistų pasiekė projekto pusfinalį, užėmęs 5–ą vietą. Respublikinio jaunųjų vokalistų konkurso „Vox Rotary“ (2009 m.) bei J. Augaitytės premijos laimėtojas, taip pat tarptautinio Imre Kálmán vardo operetės konkurso diplomantas (Maskva, 2008 m.), kuriame buvo apdovanotas ir specialiuoju prizu už geriausią J. Strausso kūrinio interpretaciją. 2009 m. už kunigaikščio Ipshaimo vaidmenį nominuotas auksiniam scenos kryžiui.

Ansamblis ” Lyra” gyvavimo metų jau nebeskaičiuoja, mielai pasirodo įvairiuose kultūriniuose renginiuose. Kolektyvo atlikėjos dažnai koncertuoja su savo mokiniais, pritaria chorams, akomponuoja šokėjų pasirodymams. Su vokalistu Mindaugu Rojum draugystė prasidėjo jam tebesėdint už mokyklos suolo ir tebegyvuoja iki šiandien. Kiek koncertų surengta per gyvavimo metus tikrai sunku pasakyti, bet visi prisimename iškovotą 1 vietą tarptautiniame konkurse Italijoje.

 

Bilietų kaina 7 Eur ir 5 Eur
Bilietus parduoda BILIETAI LT. Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt.
Bilietus galima įsigyti ir Paežerių dvare