Paežerių festivalis
Welcome at » Rugsėjo 5 d.

Rugsėjo 5 d.

 

Rugsėjo 5 d., trečiadienį, 18.00 val. Paežerių dvaro rūmai
LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMEČIUI SKIRTAS KONCERTAS
LIETUVIŠKŲ ROMANSŲ PUOKŠTĖ LIETUVAI

 

 

Giedrė Zeicaitė (sopranas)
Edita Zizaitė (fortepijonas)

Programoje A. Kačanausko, J. Naujalio, J. Tallat – Kelpšos, N. Sinkevičiūtės romansai, B. Dvariono ir V. Kudirkos saloninės muzikos fortepijoniniai perliukai

 

Emocijomis spindinti, jausmais žaižaruojanti muzikinė kelionė nuo tarpukario Lietuvos Laikinosios sostinės iki šių dienų.

Atminties karūna žmonėms ir laikui, kuriame jie kūrė idealų tėvynės Lietuvos, jos žmonių, gamtovaizdžių, istorinių žygių paveikslą, iš kurio dabar, su nerimu žvelgdami į ateitį, semiamės vilties, tikėjimo ir meilės.

Koncerte skambės Lietuvos romansų karaliaus A. Kačanausko kūriniai, bei J. Naujalio, J. Tallat – Kelpšos, A. Raudonikio, N. Sinkevičiūtės romansai. Žiūrovai išgirs svajingus B. Dvariono ir V. Kudirkos saloninės muzikos fortepijoninius perliukus.

Giedrė Zeicaitė – dainininkė, sopranas, tarptautinių konkursų laureatė. Kamerinės muzikos atlikėja, itin artistiška dainininkė, žavinti ne tik ypatingai gražiu ir išvystytu vokalu, bet ir įtikinančia kūrinių interpretacija, jautriu autoriaus muzikinės minties perteikimu.

Edita Zizaitė – pianistė, tarptautinių festivalių dalyvė. Pianistė, subtiliai įsiklausanti į partnerį, o jos preciziškas muzikavimas kūriniams suteikia netikėtų spalvų.

 

Bilietų kaina 7 Eur ir 5 Eur
Bilietus parduoda BILIETAI LT. Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt.
Bilietus galima įsigyti ir Paežerių dvare