Paežerių festivalis
Welcome at » Birželio 12 d.

Birželio 12 d.

Birželio 12 d. šeštadienį 18.30 val., Paežerių dvaro rūmų parke prasidės jau trečiasis Paežerių dvaro festivalis.

Festivalio atidarymo koncertas dvelks prancūziška elegancija ir subtiliais jausmais. „Nuostabus vakaras” – tai prancūzų kompozitoriaus impresionisto C.Debussy šedevras, kuris praskleis festivalio vakaro uždangą ir užduos skambėjimo toną visam koncertui. Gražiausios ir trapiausios meilės dainos, subtiliausios ir žaismingiausios intrumentinės miniatiūros nuo dueto iki septeto ir vakaro kulminacija – kompozitoriaus E.Chaussono meilės ir gyvenimo poema „Amžinoji daina”.
Prancūziškos muzikos keliais festivalio klausytojus vedžios Lietuvoje puikiai žinoma, viena geriausių kamerinės, o ypatingai prancūzų muzikos, interpretatorių – dainininkė Asta Krikščiūnaitė, originaliomis idėjomis išsiskiriantis duetas Duo Strimaitis – smuikininkas Aidas Strimaitis ir pianistė Eglė Strimaitienė bei nacionalinės premijos laureatas Čiurlionio kvartetas.
Neprilygstama poetinė prancūzų dainų elegancija, lengvai skriejančios, judrios ir melancholiškos melodijos, išraiškinga, tačiau subtili ir neforsuota dainavimo maniera, išskirtinė sugestija ir skoningumas būdingi daugumai dvidešimtojo amžiaus prancūzų kamerinės muzikos šedevrų, kurie sudarys Paežerių dvaro festivalio atidarymo koncerto programą.

Asta Krikščiūnaitė (sopranas)

Duo Strimaitis

Aidas Strimaitis (smuikas)
Eglė Strimaitienė (fortepijonas)

Čiurlionio kvartetas

Jonas Tankevičius (smuikas)
Darius Dikšaitis (smuikas)
Gediminas Dačinskas (altas)
Saulius Lipčius (violončelė)