Paežerių festivalis
Welcome at » Birželio 17 d.

Birželio 17 d.

Paežerių dvaro festivalis birželio 17 d. ketvirtadienį 18.00 val. kviečia į Marijampolės kultūros centrą, į kurį užsuks „Džiazo traukinys”.

Programoje su Klaipėdos kameriniu orkestru, jų meno vadovu Mindaugu Bačkumi (violončelė) muzikuos Neda Malūnavičiūtė (fleita, vokalas) bei Vytautas Mikeliūnas (smuikas), „Džiazo traukiniu” atvyks ir būgnininkas Arvydas Jofė.

„Džiazinė programa stipriai praplės orkestro artikuliacines ir interpretacines galimybes, tai nauja pažintis su „kitokia” muzika neįprasta akademiniam kolektyvui. Ši programa – tai technologinių ribų praplėtimas, tai žanras, kuriame nesame savęs išbandę, tad labai norisi ne tik tai padaryti, bet padaryti profesionaliai ir kokybiškai. Šiam tikslui kviečiame džiazo meistrus, kurie pasidalins patirtimi ir padės mums pasiekti norimų rezultatų. Džiazinė programa sudaryta iš originalių kūrinių, pritaikytų styginių orkestrui ir solistams. Be abejonės, tame bus ir tam tikra džiazinei muzikai būdinga improvizacijų dozė, -” teigia orkestro meno vadovas Mindaugas Bačkus.

Muzikavimo emocionalumu išsiskirianti Neda Malūnavičiūtė balsą dažniausiai naudoja kaip lygiavertį ansamblio instrumentą. „Esu labai nediška ir tokią save myliu”, – teigia Neda. „Nedišku” galima pavadinti ir patį atlikėjos muzikavimą, kuriam būdingas žaismingumas, spontaniškumas bei intymus santūrumas.

Smuikininkas ir aranžuotojas Vytautas Mikeliūnas puikiai žinomas tiek akademinėse, tiek džiazo scenose, kuria džiazines aranžuotes savo vadovaujamam Beduin String Quartet.

Būgnininkas Arvydas Jofė, pasižymi nepaprasta energija, subtiliu ir harmoningu akustinių bei elektroninių mušamųjų derinimu.

KLAIPĖDOS KAMERINIS ORKESTRAS
Meno vadovas ir solistas –
Mindaugas Bačkus (violončelė)
Solistai:
Neda Malūnavičiūtė
(fleita, vokalas)
Vytautas Mikeliūnas (smuikas)
Arvydas Jofė (mušamieji)