Paežerių festivalis
Welcome at » Birželio 26 d.

Birželio 26 d.

Birželio 26 d. šeštadienį 18.00 val. Paežerių dvaro festivalis kviečia į neeilinį poezijos ir muzikos vakarą „Nusileisk, dangau ant žemės”vyksiantį Vilkaviškio kultūros centre.

Jau ne pirmą kartą su muzika tarsi surišantis savo aktorinį meistriškumą ir atrandantis vis naujus išraiškos klodus, aktorius, Lietuvos nacionalinės premijos laureatas Rolandas Kazlas kvies pažvelgti į poeto Vlado Šimkaus eiles per savo „akinius”. „Vlado Šimkaus poezijoje atradau tai, ko laukiau ir slapta ilgėjausi. Jo eilėse daug šviesos ir gaivaus oro, rudeniško lietaus ir bičių dūzgesio, išminties, geraširdiško juoko ir liūdesio, paprastų nepaprastumų ir paradoksų” – sako Rolandas Kazlas. Aktorius baigė Lietuvos konservatorijos (dabar muzikos ir teatro akademija) aktorių laidą, kurios kurso vadovai buvo Dalia Tamulevičiūtė ir Algirdas Latėnas, kūrė ir kuria įsimintinus vaidmenis Valstybiniame jaunimo teatre, Lietuvos nacionaliame dramos teatre, „Meno forte”, sukūrė ne vieną vaidmenį kino filmuose. Tai aktorius, kuriam atrodytų nėra ribų – ekscentrika, žaismingumas ir improvizacija, psichologinis tikslumas, jautrumas.

Aktoriui šiame poaezijos ir muzikos vakare talkins gerai Lietuvoje žinomi muzikai – tai perkusijos meistras Saulius Auglys bei akordeono virtuozas Genadijus Savkovas. Muzikai atliks J.S.Bacho, C. Debusy, C. Boling, A.Satie kūrinius.

Poezijos ir muzikos vakaras „Nusileisk, dangau ant žemės”
Skaitovas: ROLANDAS KAZLAS
Dalyvauja:
Saulius Auglys (vibrofonas)
Genadijus Savkovas (akordeonas)