Paežerių festivalis
Welcome at » Apie festivalį

Apie festivalį

Dėkojame visiems už pagalbą, paramą, nuoširdumą, atsidavimą ir supratimą. Pasidžiaukime kartu Vilkaviskis.info portale Virginijos Samuolienės parašytais įspūdžiais po festivalio…

Baigiamajame koncerte – gausiausias žiūrovų būrys ir audringos ovacijos atlikėjams

Liepos 14-ąją Paežerių dvaro parke nuskambėjo paskutinieji tarptautinio Paežerių dvaro festivalio 2013 akordai. Į baigiamąjį koncertą susirinko kaip niekada daug žiūrovų iš Vilkaviškio, Marijampolės, Kauno, Kazlų Rūdos ir kitų vietovių. Gražios muzikos šventės nedrįso sugadinti net lietus: iš pradžių gerokai visus išgąsdinęs dangus vakarop nusigiedrino, leisdamas klausytojams romantiškoje aplinkoje dar labiau įsijausti į laisvą, poetiškai romantišką koncertą-susitikimą Café musical (muzikinėje kavinėje).

Skaityti daugiau…

____________________________________________________________

Birželio 8 -tą dieną prasidės šeštasis tarptautinis Paežerių dvaro festivalis.

2008 -aisiais metais pirmą kartą įvyko Paežerių dvaro festivalis, malonu, kad ši profesionalios klasikinės kamerinės muzikos šventė prigijo Sūduvos krašte, tapo kasmetiniu ir vienu svarbiausiu renginiu Suvalkijoje, turi savo klausytojų ir gerbėjų būrį. Per visus šiuos metus, išgyvenęs ir pakilimą, ir sunkmetį, festivalis išliko ir šiais metais klausytojams siūlo net devynis, kaip ir pačiame pirmąjame festivalyje, koncertus.

Praėjusiais metais tapęs tarptautiniu, ir šiais metais festivalis išlaiko šią tradiciją. Taip pat praėjusiais metais sėkmingai praplėtęs koncertines erdves iki Kazlų Rūdos, ir toliau plečiasi – iki Antanavo ir Gelgaudiškio.

Maloniai kviečiame į festivalio koncertus.