Paežerių festivalis
Welcome at » Rugsėjo 6 d.

Rugsėjo 6 d.

 

Rugsėjo 6 d., sekmadienį, 16.30 val. Vilkaviškio švč.M.Marijos apsilankymo katedra

PRO VASAROS NAKTIES SIDABRĄ

09.06_1

09.06_3 09.06_2

Šiaulių valstybinis kamerinis choras POLIFONIJA

Chormeisteriai – Inga Petrauskienė, Mindaugas Žalalis

Choro vadovas – Tomas Ambrozaitis

Programoje: M.Bruch, A.Bruckner, S.Rachmaninoff, M.K.Čiurlionis

 

Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ yra vienas ilgiausiai gyvuojančių profesionalių Lietuvos chorų. Jis išaugo iš dirigento Sigito Vaičiulionio įkurto vokalinio senosios muzikos ansamblio. Vėliau choras buvo pavadintas „Polifonijos“ vardu, jam buvo suteiktas profesionalaus kolektyvo statusas.

„Polifonija“ kasmet organizuoja festivalį „Resurrexit“. Be to, ir pati nuolat dalyvauja įvairiuose Lietuvos ir užsienio festivaliuose. Pelnyti apdovanojimai ir tarptautiniuose festivaliuose Lenkijoje (1989 m.), Brazilijoje (1990 m.), Italijoje (1992, 1998, 1999 m.).

Šiaulių valstybinio kamerinio choro „Polifonija“ atliekamų muzikinių programų pagrindas – sakralinė muzika. Festivalio koncerte skambės kūriniai iš kolektyvo, praėjusiais metais šventusio savo 40-ties metų kūrybinės veiklos sukaktį, „aukso fondo“. Užsienio ir lietuvių, seniau gyvenusių ir šiuolaikinių kompozitorių kūryba sumirgės visomis spalvomis, kaip katedros vitražai, budins susirinkusiųjų jausmus, kels aukštyn jų sielas.