Paežerių festivalis
Welcome at » Rugpjūčio 28 d.

Rugpjūčio 28 d.

 

Rugpjūčio 28 d., sekmadienį, 18.00 val. Paežerių dvaro rūmų parkas
Festivalio atidarymo koncertas

VASAROS VAKARO SERENADA

2016-08-28-1

2016-08-28-2

2016-08-28-3

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, muzikologas Viktoras Gerulaitis. Portretas

 

Kamerinis orkestras MODUS

Asta Krikščiūnaitė (sopranas)
Orkestro vadovas ir dirigentas Robertas Bliškevičius
Koncerto vedėjas muzikologas Viktoras Gerulaitis
Programoje: E. Elgar, E. Grieg, W. A. Mozart, B. Bartok, E. De Curtis, E. Toselli, Leo Delibes

Vasaros vakaro serenada – tai jaukus ir malonus besibaigiančios vasaros vakaras su romantiška ir kupina išgyvenimų muzika. Scenoje susijungs patirtis ir jaunystė, protas ir fantazija – scenos primadona Asta Krikščiūnaitė ir neseniai susikūręs kamerinis orkestras “Modus”, kuriam vadovauja ir diriguoja Robertas Bliškevičius. Koncerte atliekama E.Elgaro, W.A.Mozarto, B.Bartoko, L.Delibo, E.Griego ir kitų kompozitorių muzika jaudins mus savo melancholija, lyrika, džiaugsmu, gaivališku ir ugningu šokiu, vedžios mus fantazijos, svajonių bei prisiminimų takais.

Kamerinis orkestras Modus gimė iš idėjos groti ir džiaugtis muzika kartu.Šio orkestro šūkis – Modus Vivendi – gyvenimo būdas, mes gyvename muzika!

Kamerinį orkestrą 2014 metų pabaigoje įkūrė jo dabartinis meno vadovas ir dirigentas Robertas Bliškevičius. Orkestras per labai trumpą laiką tapo žinomas ir kviečiamas dalyvauti įvairiuose projektuose atlikti muziką nuo baroko laikų iki naujausių lietuvių kompozitorių kūrinių. Jau pirmais gyvavimo metais orkestras dalyvavo tarptautiniuose muzikiniuose festivaliuose. Orkestro meistriškumą ir aukštą atlikimo lygį patvirtina ne tik dalyvavimas festivaliuose, bet ir scenos partneriai, kurių tarpe kamerinis choras “Brevis”, Kauno vokalinis ansamblis “Acusto”, saksofonininkai Liudas Mockūnas, Petras Vyšniauskas, dainininkės Asta Krikščiūnaitė (sopranas), Nora Petročenko (mecosopranas), Donato Ravini (tenoras, Italija), perkusininkas Arkadijus Gotesmanas ir kt.