Paežerių festivalis
Welcome at » Rugsėjo 11 d.

Rugsėjo 11 d.

 

Rugsėjo 11 d., sekmadienį, 18.00 val. Paežerių dvaro rūmų parkas
Festivalio uždarymo koncertas

TYKA

2016-09-11-1

2016-09-11-2 2016-09-11-3

 

Saulius Petreikis (vokalas, fleita, trimitas, viso pasaulio pučiamieji instrumentai), Vytautas Mikeliūnas (smuikas), Juozas Martinkėnas (gitara), Andrius Daugirdas (bosinė gitara)
Programoje pasaulio muzika kylanti iš lietuvių, latvių, keltų, armėnų, indų, kinų tautinių šaknų

 

Multiinstrumentininkas Saulius Petreikis kartu su profesionalų komanda smuikininku Vytautu Mikeliūnu, gitaristu Juozu Martinkėnu ir bosistu Andriumi Daugirdu kviečia paklausyti jaukaus koncerto „Tyka“. Koncertas pavadintas kaip ir kompaktinė plokštelė, kurią neseniai išleido kompanija „Saulės muzika“. S. Petreikis, prisimindamas kito neseniai išleisto CD “Lowlands” kūrybinį procesą, prasitaria, kad jei “Lowlands” nustebino gerbėjus savo sudėtingumu ir ambicingumu, o „Tyka“ yra būtent tai, ko Sauliaus klausytojai laukia jau keletą metų. Šis albumas yra itin lengvas, geros nuotaikos, ramybės ir šviesos kupinas pasaulio muzikos vėjų dvelksmas.

S. Petreikis baigė klasikinio trimito studijas Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Kūrybingas atlikėjas, inovatyvios ir kartu autentiškos lietuviškos muzikos kūrėjas gilinasi ir į pasaulio tautų muziką. Jis turi gausią pasaulio muzikos instrumentų kolekciją ir jais groja. Jo muzikavimas sujungia lengvabūdišką žaismingumą ir gilų nuoširdumą, spontanišką raišką ir polinkį į įvairių stilių sintezę. Saulius nuolat ieško naujų skambesių, eksperimentuoja ir improvizuoja, tad jo koncertai visada yra kupini netikėtumų.