Paežerių festivalis
Welcome at » Gruodžio 12 d.

Gruodžio 12 d.

 

 

Gruodžio 12 d., antradienį, 18.00 val. Vilkaviškio kultūros centras
Bardų vakaras
DRAUGAMS

 

Kostas Smoriginas (vokalas, gitara)
Eugenijus Jonavičius (gitara)

 

Programoje Kosto Smorigino dainos

 

Romantiška dainuojamoji poezija su charizmatiškuoju šio žanro atlikėju palieka visus neabejingus jau daugelį metų. Na o šiame koncerte, pavadintu “Draugams”, ant scenos susitiks du geri bičiuliai – Kostas Smoriginas ir Eugenijus Jonavičius, kurie grodami gitaromis mus perkels į gražiausius gyvenimo prisiminimus.

Belaukiant šv. Kalėdų maloniai kviečiame visus į koncertą Vilkaviškio kultūros centre, kuris vyks gruodžio 12 dieną, 18 valandą.

Jau tris dešimtmečius Kostas Smoriginas – vienas populiariausių Lietuvos teatro ir kino aktorių. Baigęs Lietuvos konservatoriją (dabartinę Lietuvos muzikos ir teatro akademiją) su garsiuoju režisierės Dalios Tamulevičiūtės „dešimtuku“, K. Smoriginas daugelį metų dirbo Jaunimo teatre Vilniuje. Šis teatras garsėjo režisieriaus Eimunto Nekrošiaus kurtais spektakliais, o daugelyje jų K. Smoriginas sukūrė pagrindinius vaidmenis. Kone legenda tapęs jo vaidmuo E. Nekrošiaus spektaklyje „Kvadratas“ žavėjo kelias teatro gerbėjų kartas.

Už aktorinę kūrybą K. Smoriginas yra pelnęs ne vieną apdovanojimą. 2000 m. jo sukurtas Makbeto vaidmuo to paties pavadinimo spektaklyje (rež. E. Nekrošius) buvo apdovanotas „Kristoforu“ – prestižiškiausiu teatralams skiriamu apdovanojimu Lietuvoje. O 2004 m. K. Smoriginui buvo skirta Lietuvos nacionalinė kultūros premija.

K. Smoriginą labai mėgo ir geriausias Lietuvos kino scenaristas bei režisierius Vytautas Žalakevičius. Jo filmas „Žvėris, išeinantis iš jūros“, kuriame vaidino ir K. Smoriginas, kino festivalyje Italijoje pelnė Didįjį prizą.